Ana Sayfa Hakkımızda

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Firma Ekle Firma Ara İçeriği Paylaşın Butonu

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan      
Alt Kategoriler ( Sektör )
Reklam Alanı

İnternetten Vergi Borcu Sorgulama ve Ödeme Mümkün!

Vergi borcu sorgulama ve vergi borcu ödeme işlemlerinin internet üzerinden yapılması pek çok kolaylıklar sağlamıştır. Vergi borcu sorgulama işlemini tüm detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.
boyut boyut boyut boyut boyut
İnternetten Vergi Borcu Sorgulama ve Ödeme Mümkün!
Modern teknolojinin sağladığı önemli kolaylıklar ile birlikte artık internet üzerinden son derece pratik ve kolay bir şekilde online vergi borcu sorgulama işlemlerini gerçekleştirerek, Maliye Bakanlığı’na vergi sistemlerinden kaynaklı herhangi bir vergi borcunun bulunup bulunmadığını öğrenebilme imkanına sahip olunabiliyor. İnternet üzerinde oldukça aktif bir hizmet politikası benimseyen Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi online hizmet portalı İnternet Vergi Dairesi içerisindeki online hizmetlerinden internete erişim sağlanarak her yerden kolay bir şekilde vergi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
 
İnternet üzerinde yer alan Gelir İdaresi Başkanlığı’nın İnternet Vergi Dairesi her vatandaşın kapsam dahilinde olduğu çeşitli vergi sistemlerinden birinden veya birkaçından dolayı vergi borcunun bulunup bulunmadığını öğrenebilmesini sağlayan online vergi borcu sorgulama işleminden daha pek çok farklı vergi işlemine kadar pek çok vergi işlemini gerçekleştirebilme imkanına sahip olunabiliyor. Özellikle de günümüzün modern teknolojik yeniliklerine sahip olan internet teknolojileri ile internete bulunulan her yerden pratik bir şekilde erişim sağlanabiliyor olması son dönemlerde Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet üzerinde yer alan İnternet Vergi Dairesi resmi web sayfası vergi mükellefleri tarafından son derece sık ve yoğun şekilde kullanılıyor.
 
 
Dijital platform üzerinde yer alan Gelir İdaresi Başkanlığı’nın İnternet Vergi Dairesi online hizmet portalına doğrudan erişim intvd.gib.gov.tr/ adresi üzerinden doğrudan sağlanabiliyor. Böylelikle çok daha pratik ve çok daha kolay bir şekilde online vergi borcu sorgulama işlemleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebiliyor. İnternet üzerinde yer alan Gelir İdaresi Başkanlığı’nın İnternet Vergi Dairesi resmi web sayfasında yer alan ‘Borç Bilgilendirme Servisi’ ekranından online vergi borcu sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor.
 
 
Sadece birkaç dakika süren bu işlemler esnasında online vergi borcu sorgulama işlemleri için bazı kimlik bilgilerinin güvenlik ve doğrulama amacı ile girilmesi talep ediliyor. Bu kapsamda online vergi borcu sorgulama işlemleri için vatandaşlar ‘T.C. kimlik numarası’, ‘nüfus cüzdan seri/no’, ‘annenizin/babanızın/eşinizin/çocuğunuzun T.C. kimlik numarası ya da annenizin kızlık soyadı ilk ve ikinci harfi’ bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girmeleri gerekiyor. Böylelikle vergi borcu sorgulama işlemlerini birkaç dakika içerisinde gerçekleştirerek, çok daha kolay bir şekilde Maliye Bakanlığı’na herhangi bir vergi borcunun bulunup bulunmadığını öğrenebiliyor.
İlk - Spanair_iflas_etti!  Önceki - Türkiye En Riskli Ülkelerden Biri
Tarih
:
17.09.2015
Güncellenme
:
17.09.2015
Kategorisi
:
Ekonomi
Okunma Sayısı
:
3294
Yorum Sayısı
:
0
Kaynak
:
Site Editörü
yorum yazın yorumları okuyun bilgi yazdır

Habere Ait YorumlarToplam Yorum Sayısı : 0

yorum yok
Henüz Yorum Yazılmamıştır... İlk Yorumu Siz Yazın...

Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: '[string: ""]'

/func.asp, line 539